Από τη Διεύθυνση της Ανώτερης Σχολής Δραματικής Τέχνης ΤΕΧΝΩΝ ΕΚΑΤΟ ανακοινώνονται τα ονόματα των επιτυχόντων/επιλαχόντων στις εισαγωγικές εξετάσεις για το σχολ. έτος 2020 2021 με σειρά επιτυχίας.

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΙΧΑΗΛ
2. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3. ΜΠΟΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
4. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΠΑ ΜΥΡΤΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
6. ΡΙΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
7. ΕΥΤΥΧΙΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ
ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ
8. ΞΕΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9. ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ ΜΑΡΘΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10. ΒΑΛΤΖΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11. ΚΙΑΚΟ ΒΕΣΑ ΤΑΣΗ
12. ΜΠΡΑΟΥΝΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΔΑΝΑΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
15. ΣΑΡΑΝΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
16. ΖΑΦΕΙΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
17. ΖΑΧΑΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18. ΛΑΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑΑΝΔΡΕΑΣ
19. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20. ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
22. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24. ΧΑΙΡΕΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26. ΚΟΛΕΣΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
27. ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
28. ΚΟΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
29. ΑΔΕΛΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
30. ΑΛΕΦΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
31. ΚΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΩΜΑΣ
32. ΚΡΕΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
33. ΤΟΚΜΑΚΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
34. ΑΜΟΡΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ
ΙΩΑΝΝΗΣ
35. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
36. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
37. ΘΑΜΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
38. ΜΟΙΡΑ ΑΓΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ
39. ΣΤΡΑΠΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
40. ΑΓΑΠΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ
41. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
42. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
43. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
44. ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
45. ΜΠΕΖΑΝΗΣ ΑΡΕΤΑΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ
46. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΜΕΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
47. ΚΑΡΑΜΟΥΣΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΔΑΜΟΣ
48. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
49. ΓΚΟΡΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΣ
50. ΜΑΡΙΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ – ΖΩΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
51. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ
2. ΣΑΡΑΚΑΝΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑΧΡΗΣΤΟΣ
3. ΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
4. ΞΥΓΚΟΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
6. ΘΑΝΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7. ΚΑΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ- ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8. ΘΕΟΦΑΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
9. ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΙΚΤΩΡ
10. ΟΝΟΥΦΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
11. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12. ΚΩΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
13. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
14. ΚΑΡΑΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑΝΙΚΟΛΑΟΣ
15. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17. ΣΙΤΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
18. ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
19. ΓΟΥΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
20. ΜΕΤΑΞΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
22. ΡΙΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23. ΛΙΩΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
24. ΑΓΓΕΛΙΟΓΛΟΥ ΙΟΛΗ – ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
25. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΤΑΦΥΛΛΙΩ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
26. ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
27. ΜΑΝΑΤΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
28. ΡΟΥΒΕΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
29. ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
30. ΚΟΥΡΛΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
31. ΚΑΡΟΥΜΠΗ ΔΑΝΑΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
32. ΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
33. ΣΑΓΡΗ ΝΑΪΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
34. ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΣΑΒΙΝΑΝΙΚΟΛΑΟΣ
35. ΜΕΣΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Οι επιτυχόντες θα λάβουν ηλεκτρονική επικοινωνία για την διαδικασία εγγραφής/κατοχύρωσης θέσης σπουδαστή.

 

Εκ της Διευθύνσεως της σχολής

Αφήστε το σχόλιό σας