Από τη Διεύθυνση της Ανώτερης Σχολής Δραματικής Τέχνης ΤΕΧΝΩΝ ΕΚΑΤΟ ανακοινώνονται τα ονόματα των επιτυχόντων/επιλαχόντων ατόμων στις εισαγωγικές εξετάσεις για το σχολ. έτος 2021-2022 με σειρά επιτυχίας.

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΑ ΑΤΟΜΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1. ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΠΟΠΗΘΕΟΔΩΡΟΣ
2. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3. ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΡΗ ΑΙΜΙΛΙΑΒΗΣΣΑΡΙΩΝ
4. ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ-ΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6. ΚΟΡΡΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
7. ΜΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣ
8. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΜΙΧΑΗΛ
9. ΓΕΩΡΓΑ ΕΛΕΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10. ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣΤΕΦΑΝΟΣ
11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ – ΡΑΦΑΕΛΑΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
12. ΚΥΡΙΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
14. ΚΑΚΑΡΟΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣ
15. ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
16. ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΔΡΑΚΟΣ
17. ΜΑΡΙΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ
ΣΠΥΡΟΣ
18. ΜΑΓΚΙΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
19. ΞΥΚΗ ΕΛΕΝΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20. ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21. ΒΟΓΙΑΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣΑΝΔΡΕΑΣ
22. ΤΣΙΑΚΚΑ ΜΑΡΙΑΓΕΩΡΓΙΟΣ
23. ΝΑΣΙΟΥΛΑΣ ΒΙΚΤΩΡΙΩΑΝΝΗΣ
24. ΓΑΛΕΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΟΣ
25. ΣΙΚΛΑ ΜΑΡΙΝΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
26. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΓΕΩΡΓΙΟΣ
28. ΚΥΡΓΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ -ΜΑΡΙΑΓΕΩΡΓΙΟΣ
29. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑΙΩΑΝΝΗΣ
30. ΟΡΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΘΑΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
31. ΚΑΡΑΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑΝΙΚΟΛΑΟΣ
32. ΚΟΡΟΝΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑΓΕΩΡΓΙΟΣ
33. ΧΑΛΚΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
34. ΓΑΛΕΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
35. ΜΥΡΙΝΤΖΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
36. ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΙΩΑΝΝΗΣ
37. ΒΛΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΜΙΧΑΗΛ
38. ΚΕΝΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
39. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
40. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
41. ΜΑΥΡΑΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΧΡΗΣΤΟΣ
42. ΠΑΥΛΕΑ ΑΝΤΩΝΙΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
43. ΤΟΥΡΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗΣΩΤΗΡΙΟΣ
44. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΑΑΡΓΥΡΙΟΣ
45. ΜΥΓΔΑΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – ΕΛΕΝΗΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
46. ΚΑΡΦΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΡΩΞΑΝΗΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
47. ΜΠΟΡΟΒΗΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΓΕΩΡΓΙΟΣ
48. ΓΑΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑΜΑΤΘΑΙΟΣ
49. ΚΑΒΑΚΑ ΑΝΝΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
50. ΕΞΑΚΟΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΡΧΟΝΤΗΣ
51. ΛΟΥΪΖΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑΙΩΑΝΝΗΣ
52. ΓΕΩΡΓΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΛΗ
ΙΩΑΝΝΗΣ
53. ΜΕΦΣΟΥΤ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΘΩΜΑΣ
54. ΜΠΑΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
55. ΛΑΖΑΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
56. ΛΑΓΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΕΤΡΟΣ
57. ΣΥΡΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝ
58. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΓΕΩΡΓΙΟΣ
59. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
60. ΣΚΑΛΙΜΗ ΜΥΡΤΩ-ΣΟΦΙΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
61. ΒΑΛΚΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΣΙΑ)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
62. ΜΠΑΤΗ ΜΑΡΙΑΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
63. ΦΡΑΓΚΟΥ ΛΑΖΑΡΙΑΓΕΩΡΓΙΟΣ
64. ΤΣΟΥΚΑ ΜΙΓΚΕΝΑΤΣΛΙΡΙΜ
65. ΔΑΤΣΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑΙΩΑΝΝΗΣ
66. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
67. ΤΡΑΚΟΥ ΑΝΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ
68. ΚΟΥΣΚΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
69. ΚΩΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
70. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΑΙΔΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
71. ΚΑΡΙΜΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
72. ΣΟΥΝΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΙΩΑΝΝΗΣ
73. ΖΑΝΝΙΚΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΩΝΦΑΝΟΥΡΙΟΣ
74. ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
75. ΠΑΥΛΗ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑΝΙΚΟΛΑΟΣ
76. ΨΕΥΤΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
77. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ-ΜΑΡΙΑΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
78. ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ
79. ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΙΩΑΝΝΑΠΕΤΡΟΣ
80. ΤΣΟΥΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΗΛΙΑΣ
81. ΤΣΙΝΑΡΕΛΗ ΕΛΕΝΗΓΕΩΡΓΙΟΣ
82. ΚΑΝΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
83. ΚΟΛΙΝΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗΜΙΧΑΗΛ
84. ΡΕΠΠΑ ΗΛΙΑΝΑΧΡΗΣΤΟΣ
85. ΚΑΛΟΓΕΡΗ ΜΑΡΙΑ – ΔΑΝΑΗΣΩΤΗΡΙΟΣ
86. ΚΟΥΡΓΙΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΑ ΑΤΟΜΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1. ΔΕΔΕ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
3. ΠΟΓΟΣΙΑΝ ΦΕΛΙΞΑΡΜΕΝ
4. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝ
5. ΓΚΟΛΟΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΝΤΩΝΙΟΣ
6. ΤΣΙΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΙΩΑΝΝΗΣ
7. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑΜΑΡΙΟΣ
8. ΣΙΟΥΠΟΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
9. ΕΣΚΙΝΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣΙΩΣΗΦ
10. ΣΑΡΑΝΤΕΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΑΦΡΟΔΙΤΗΙΩΑΝΝΗΣ
11. ΚΑΣΤΑΝΙΑ ΝΕΦΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12. ΚΑΣΙΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑΠΑΥΛΟΣ
13. ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14. ΣΙΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ
15. ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΞΕΝΙΑΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16. ΚΑΡΙΩΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ – ΜΕΛΙΝΑΓΕΩΡΓΙΟΣ
17. ΜΠΑΔΑ ΜΑΡΙΑΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
18. ΤΖΟΥΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΓΕΩΡΓΙΟΣ
19. ΓΚΕΡΑΖΗ ΖΩΗΧΡΗΣΤΑΚΗ
20. ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑΣΩΤΗΡΙΟΣ
21. ΛΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑΝΑΧΡΗΣΤΟΣ
22. ΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΒΛΑΣΙΟΣ
23. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΣΟΥΛΑΑΓΓΕΛΟΣ
24. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗΓΕΩΡΓΙΟΣ
25. ΣΑΡΡΟΥ ΑΝΝΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
26. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑΧΡΗΣΤΟΣ
27. ΛΩΛΗΣ ΑΛΚΕΤΓΙΩΡΓΗΣ
28. ΚΥΡΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑΓΕΩΡΓΙΟΣ
29. ΛΑΒΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
30. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΣΑΒΒΙΝΑΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
31. ΚΑΣΤΡΙΤΣΗ ΟΛΓΑΣΤΑΥΡΟΣ
32. ΜΑΚΡΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
33. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΝΙΚΟΛΑΟΣ
34. ΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΗΛΙΑΣΧΡΗΣΤΟΣ
35. ΒΟΥΤΣΑ ΛΙΛΙΑΝΙΩΑΝΝΗΣ
36. ΔΕΔΕΜΠΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
37. ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΠΕΤΡΟΣ
38. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
39. ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗΓΕΩΡΓΙΟΣ
40. ΛΙΑΤΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
41. ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
42. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
43. ΚΑΛΛΙΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣΑΡΑΝΤΗΣ
44. ΠΙΤΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΗΛΙΑΣ
45. ΛΑΜΠΡΙΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑΛΑΜΠΡΟΣ
46. ΛΑΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΕΙΡΗΝΗΙΩΑΝΝΗΣ
47. ΛΟΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
48. ΜΑΜΑΛΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΕΥΘΥΜΙΟΣ
49. ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΥ ΑΝΝΑΑΓΓΕΛΟΣ
50. ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
51. ΞΥΦΩΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
52. ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΠΕΤΡΟΣ
53. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
54. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑΓΕΩΡΓΙΟΣ
55. ΣΙΧΟΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ
56. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣΠΥΡΟΣ
57. ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
58. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΝΑΑΝΔΡΕΑΣ
59. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
60. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗΧΡΗΣΤΟΣ
61. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΓΕΩΡΓΙΟΣ

Τα επιτυχόντα άτομα θα λάβουν ηλεκτρονική επικοινωνία για τη διαδικασία εγγραφής/κατοχύρωσης θέσης σπουδάστριας/σπουδαστή.

Εκ της Διευθύνσεως της σχολής