Ειρήνη Αδάμου

Ειρήνη Αδάμου

Υπεύθυνη παιδικού θεατρικού εργαστηρίου Νήμα
Αλέξανδρος-Βούλγαρης

Αλέξανδρος Βούλγαρης

Δραματική σχολή / Ιστορία & πρακτική κινηματογράφου
Γαλέος-Αντώνιος

Αντώνης Γαλέος

Δραματική σχολή / Δραματολογία / Ιστορία Νεοελληνικής Λογοτεχνίας
Στεφανία Γουλιώτη

Στεφανία Γουλιώτη

Δραματική σχολή / Επικεφαλής Αρχαίου Δράματος Α΄έτους, Υποκριτική
Μαρία Διακοπαναγιώτου

Μαρία Διακοπαναγιώτου

Δραματική σχολή / Υποκριτική - Αυτοσχεδιασμός
Μαρία Καβογιάννη

Μαρία Καβογιάννη

Δραματική Σχολή, Υποκριτική – Αυτοσχεδιασμός
Τζωρτζίνα-Κακουδάκη

Τζωρτζίνα Κακουδάκη

Δραματική Σχολή / Ιστορία Θεάτρου / Υπεύθυνη Εφηβικής Ομάδας Θεάτρου VELOS
Ακύλλας-Καραζήσης

Ακύλλας Καραζήσης

Δραματική σχολή / Υποκριτική - Αυτοσχεδιασμός

Γιώργος Καραμίχος

Σεμινάρια / Υποκριτική
Καρατζάς Δημήτρης

Δημήτρης Καραντζάς

Δραματική σχολή / Υποκριτική
Χριστίνα Καραχάλια

Χριστίνα Καραχάλια

Δραματική Σχολή / Ορθοφωνία / Υγιεινή Φωνής και Λόγου / Σεμινάρια
Δημήτρης-Καταλείφος

Δημήτρης Καταλειφός

Δραματική σχολή / Υποκριτική - Αυτοσχεδιασμός
Κεχαγιόγλου Μαρία

Μαρία Κεχαγιόγλου

Δραματική Σχολή / Υποκριτική – Αυτοσχεδιασμός
Φρόσω-Κόρρου

Φρόσω Κορρού

Διεύθυνση / Δραματική Σχολή / Χορός - Κίνηση
Δημήτρης-Κουρούμπαλης

Δημήτρης Κουρούμπαλης

Διεύθυνση Σπουδών / Δραματική Σχολή / Υποκριτική – Αυτοσχεδιασμός / Κίνηση / Σεμινάρια
Κρεμυδάς-Χάρης

Χάρης Κρεμμύδας

Εφηβική Ομάδα Θεάτρου VELOS
Ανδρέας Κωνσταντίνου

Ανδρέας Κωνσταντίνου

Σεμινάρια / Υποκριτική στην Κάμερα
Λάκης-Λαζόπουλος

Λάκης Λαζόπουλος

Οργάνωση Σχολής / Δραματική σχολή / Υποκριτική - Αυτοσχεδιασμός
Ευριπίδης Λασκαρίδης

Ευριπίδης Λασκαρίδης

Σεμινάρια / Κίνηση / Σωματικό Θέατρο
Mάσχα Άννα

Άννα Μάσχα

Δραματική Σχολή / Υποκριτική -Αυτοσχεδιασμός / Αρχαίο Δράμα (Β΄έτος)
Μαυρογεωργίου Βασίλειος

Βασίλειος Μαυρογεωργίου

Δραματική Σχολή / Υποκριτική - Αυτοσχεδιασμός
Μαίρη Μήνα

Μαίρη Μηνά

Εφηβική Ομάδα Θεάτρου VELOS
Μιχαλοπούλου Λουκία

Λουκία Μιχαλοπούλου

Δραματική Σχολή / Αρχαίο Δράμα Α΄έτος / Υποκριτική
Μοσχολιδάκης Περικλής

Περικλής Μοσχολιδάκης

Δραματική Σχολή / Ορθοφωνία
Μπισμπίκης Βασίλης

Βασίλης Μπισμπίκης

Δραματική σχολή / Υποκριτική - Αυτοσχεδιασμός
Βασίλης Παναγιωτόπουλος

Βασίλης Παναγιωτόπουλος

Δραματική Σχολή / Μουσική - Τραγούδι
Παπαγεωργακοπούλου Έλλη

Έλλη Παπαγεωργακοπούλου

Δραματική Σχολή / Σκηνογραφία - Ενδυματολογία
Εύη Σαουλίδου

Εύη Σαουλίδου

Δραματική Σχολή / Αρχαίο Δράμα Α΄έτος / Υποκριτική
Μιχάλης-Σαράντης

Μιχάλης Σαράντης

Σεμινάρια / Υποκριτική
Τριανταφυλλίδου Μαρίσσα

Μαρίσσα Τριανταφυλλίδου

Δραματική Σχολή / Υποκριτική στην Κάμερα
Άγγελος Τριανταφύλλου

Άγγελος Τριανταφύλλου

Δραματική Σχολή / Μουσική - Τραγούδι
Πέτρος Φιλιππίδης

Πέτρος Φιλιππίδης

Σεμινάρια / Δραματική Σχολή / Αρχαία Κωμωδία
Σοφία-Φιλιππίδου

Σοφία Φιλιππίδου

Δραματική Σχολή / Υποκριτική - Αυτοσχεδιασμός
Χάρης Φραγκούλης

Χάρης Φραγκούλης

Δραματική Σχολή / Υποκριτική -Αυτοσχεδιασμός